28th January 2011

28. january 2011 at 15:51 | Rouge |  » actual
Asi jste si všimli, pokud tedy nejste úplně slepí nebo blbí, že rekonstrukce (jestli se tomu tak vůbec dá říkat), proběhla poměrně úspěšně. Layout vypadá trochu divně a neoriginálně, ale tak to bylo i předtím, takže no stress.
Kromě designu jsem se vrhla i na rubriky a celkové zaměření blogu. Už nebudu více tvrditi, že love&monsters je blogem grafickým, protože se grafice věnuji asi tak jako učení. Tudíž velmi málo. A to na vedení grafického blogu nestačí. O čem to tu tedy bude? No, o ničem...
 Tímto jsem se pravděpodobně zařadila do dlouhé fronty tuctových blogových deníčků. Přiznávám to zcela nerada, poněvadž mi toto spojení nezní vůbec dobře. Ano, některé z nich jsou velmi dobré a čtivé, protože jejich autorky ví, o čem píšou (na autora jsem ještě nenarazila). Ale ten zbytek je prostě jedno velké "blé" - alespoň pro mě naprosto nezajímavé, abych náhodou nikoho neurazila. 
 Ale tímhle odbočuji od tématu. Rubriky. Přemýšlela jsem. Ano, vím, je to divné, že někdo jako já dokáže přemýšlet. A dospěla jsem k názoru, že tu prostě nechci mít několik různých složek, do kterých stejně nikdy nic nepřidám. Tudíž jsem to všechno zúžila pouze na - news, diary, opinions, graphic, writing, music. 

  • Co se news týče, je to snad jasné. Budu tam psát podobné nesmysly tomuto, aby jste věděli, co aktuálně chystám, dělám a další hrozně důležité věci. Myšleno ironicky, samozřejmě. 
  • Diary taky nepotřebuje žádné objasňování, snad jen slíbím, že se pokusím psát duchaplnější články, než v předchozích dnech/měsících/letech (nehodící se škrtněte).
  • Opinions. Tohle je ovšem novinka. Kdo ví, co tohle anglické slovíčko znamená, asi tuší, oč půjde. Ale těm, co nerozumí, to mileráda přeložím. Opinions = názory (alespoň v to doufám, nechci vás tu nějak oklamávat). Víte, byla jsem hrozně zvědavá, co to ta Krasna.cz vlastně je, když na to dělají takovou ohromnou reklamu a když jsem si přečetla několik tamějších článků a zhodnotila celou situaci, prostě jsem si řekla, že musím napsat, co si o tom myslím. Jenže kam? No, teď už mám kam, takže se těšte. Chtěla bych z toho případně udělat jakousi diskuzi. Jakože vyberu téma, napíšu na to čistě svůj názor a pokud by někdo chtěl, mohl by se zapojit a připsat svůj. Takové menší oživení. Vím, že tohle dělá hodně lidí, ale jen málokdy to doopravdy funguje, tak doufám, že se na mě úplně nevykašlete. 
  • Složka graphic je tu snad pro případ, že by mě chytla múza.
  • To samé platí o writing ačkoli tady je to pravděpodobnější. 
  • Music. Hmmm. Tuhle rubriku jsem měla v plánu už před nějakou rekonstrukcí. Pak s tím samým přišla r e b e c c a  a teď nevím, co s ní mám dělat. Vážně nechci, aby to vypadalo, že se opičím, ale chtěla jsem dávat postupně různé skupiny, které poslouchám a tak. No jo, to máte tak, když něco neustále odkládáte na zítra. Ještě vymyslím, jak to udělat, aby to nebylo úplně stejné. 

A jelikož mě nenapadá, co jiného vám ještě oznámit, bude to prozatím vše. Možná si na něco ještě vzpomenu a dopíšu to sem. 

28th January 2011
Ms. Nobody
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama