Cheating is bad bitches!

7. february 2011 at 20:25 | Rouge |  Diary
@ love-n-monsters.blog.cz
Yeah...Cheating is bad...I know. 
Ale když máte předmět jako Technika administrativy, prostě podvádět musíte. Vždyť to ani není podvádění, prostě...prostě jen píšete třemi prsty místo deseti, no. GOSHAnyway, cheating is bad, because some super cool power like karma or wtf, will found out that you're cheating and it will fuck the shit out of you. 
Ano, jsem sprostá, ale dneska je to u mě normální. Ráno jsem se probudila a první myšlenka? "Fuck off!"

A proč vůbec tyhle nesmysly píšu? Well...Dnes jsme měli již zmiňované TA - psaní všemi deseti. Je to takový ten předmět, na který se těšíte celý den, protože při něm nic neděláte. Paní učitelka si zasedne za svůj počítače, "kontroluje" aby všichni dělali to co mají (a stejně nedělají) a vy prostě máte leháro. Na konci každé hodiny se píše dobrovolné psaní na přesnost a jednou za měsíc povinné. A jelikož já to povinné, píši-li všemi deseti, vždycky pokazím, tak si hrabu jedničky při dobrovolných testech a to tím stylem, že prostě píšu všema třema, jako to dělám normálně. Takový malý bezpečný podvůdek, který dělají všichni. 
And here goes the KARMA.
Dnes si mě na začátku hodiny paní učitelka zavolala k sobě, že tam prý mám skvělé výsledky, tudíž půjdu na konci února na městskou soutěž v psaní všemi deseti, která se pořádá na plzeňské Obchodní Akademii každý rok. 
PODĚL.
Jelikož jsem posera a hrozný lhář (yes I lie..so what? I'm trying to do something with it), prostě jsem se nemohla přiznat, to já nedělám. Není to hezká vlastnost. Řekla bych, že vůbec ta nejhorší co mám - když lžu, nepřiznám se, prostě z toho vybruslím další lží.
Očividně mé svědomí zabušilo na můj mozek a ten už nebaví další lži vymýšlet, tudíž jsem to učitelce všechno odkývala a šla si sednout. 
A teď se nějakým způsobem musím honem rychle naučit psát tak, jak se předpokládá, že umím. 

DON'T LIE. IT SUCKS.
"well i think i'm alright...one, two three, four!"

7th February 2011
Ms. LIAR 

 


Comments

1 Freezy Freezy | Web | 7. february 2011 at 21:59 | React

vím co bych nechtěla :D taky jsme se učili psát všemi deseti a já stejně nepíšu přesně abych měla levý ukazováček na eFku a druhej na Jéčku... se svou rychlostí jsem celkem spokojená... nedávno jsem si uvědomila, že se ani nepotřebuju koukat na klávesnici když píšu, takže jsem spokojená :D
Přeju ať tu soutěž vyhraješ! :D

2 Rouge Rouge | Email | Web | 7. february 2011 at 22:19 | React

[1]: Oh, díky za přání, ale pochybuji :D Jo, je to hrozný nesmysl. Občas si říkám, že by to aj šlo, ale některé ty hmaty prostě nepochopím.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement