I drink a lot of tea I actually think I'm gonna even piss it.

13. february 2011 at 12:22 | Rouge |  Diary
Yeah. Má maličkost láme rekordy, čtvrtý den bez toho, abych vyšla ven. No což, nemělo začít sněžit, jinak bych klidně šla. whatever.
Ani nevím proč tenhle článek píši. Asi se hrozně nudím. Mohla bych koukat na QaF, ale včera jsem došla (respektive dneska okolo jedné hodiny) k prvnímu dílu třetí série a Michael mě tak nasral (sorry, ale je to pravda), že vůbec nemam chuť ten jeho xicht vidět. 
Ale což, stejně za chvíli zase budu sedět s otevřenou pusou dokořán a hltat to. 


Každopádně. Uvědomila jsem si, že pořád dlužím Pauleen layout. HROZNĚ MOC MOC MOC SE OMLOUVÁM, že ještě není. Popravdě jsem na tebe tak trochu zapomněla, nemam na to zrovna moc náladu ani inspiraci. Ale budu se mlátit do hlavy tak dlouho dokud na něco nepřijdu. 

And that's all. Did you notice my articles are just fucking shit?

13th February 2011
Ms. LIAR

 


Comments

1 r e b e c c a r e b e c c a | Web | 13. february 2011 at 21:48 | React

:D hele měla jsem celý týden teď prázdiny a jediná doma kdy jsem se dostala ven, bylo když jsem šla otevřít kamarádce, ale jinak jsem byla furt doma :D Příšerný! Jestli zítra neumřu ta otravu z lidí potom celém týdnu izolace, myslím že budu šťastný člověk :D Divný ovšem je, že se na ty lidi i těším. Což je vážně extra divný!

Co se týče QAF, vážně lituju že mu Brian nedal víckrát přes tu hubu za ty pitomý kecy! Vážně by si to zasloužil. Ach jo, štve mě že jsem viděla už celý QAF. Chtěla bych aby mi někdo vymazal celej seriál z paměti a já se na něj mohla se stejnou chutí jako na začátku koukat znova :D

2 Justinka Justinka | Web | 8. april 2011 at 14:33 | React

Tak to znám! Končívala jsem s QAF v 1,2,3h. ráno a někdy jsem nešla prostě vůbec. Nic se mi nestalo. Byla jsem tak nabitá energií, že bych nomhla i svítit. Pokud byly dobré díly :-) /J+B u sebe :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama