Wake me up when September ends. Or don't wake me at all.

14. february 2011 at 14:52 | Rouge |  Diary
I woke up and I felt the same shit as always. I noticed that I've got a meesage. It was from Temprence (of course it was my little bitch, nobody else writes me). So I read it and I thougt : "What the fuck? Today's Valentine?" 

Upřímně nechápu celé to šílenství kolem svatého Valentýna. Ano, jistě, je to svátek zamilovaných, ale proč mám takový pocit, že zamilovaní to neřeší tolik, jako ti, co nikoho nemají? Vážně, přišla jsem na facebook - stupid, stupid, stupid. I have to cancel it, seriously. But it's the only way how to show the world that I'm still alive. - a pomalu celá stránka plná keců o tom, že jsou na Valentýna sami a že jim je to jedno a že to budou ignorovat. Well, když je jim to tak hrozně u prdele, proč o tom vůbec začínali, že? Nejvíc mě dostalo, když tam má spolužačka napsala, že bude dělat, že dnešek je prostě jako každé jiné pondělí. Ale vždyť je. SO WHAT THE FUCK IS THEIR PROBLEM?
Možná je to tím, že jsem tak neskutečný cynik, jak mi už mnohokrát pár lidí naznačilo, ba přímo řeklo, ale tohle jde prostě mimo mě. Hell what, mně kdyby neřekli, že je konec roku, tak o tom taky nevím.

All we need is love. Well, we also need to eat. 


I don't know if I've ever told you that I have a sister. She's twenty, she has a twenty-three years old boyfriend I don't know how to speak to and my bedroom is also her bedroom, which drives me crazy. Anyway, she spends most of her time in Pilsen and that's okay for me you know. I hate when she's around.
Každopádně. Včera opět přijela domů a rozhodla se, že tu pobude alespoň jedno podpodledne.
Koukala jsem na Queer as Folk a nemusím snad ani říkat, že jsou tam dost často scény, sexuální scény, které můžou být dost náročné i pro zasvěceného člověka, natož pak pro nezasvěceného.
Říkala jsem si, že si to nebudu pouštět, když bude ségra doma, ale nakonec jsem neododala a vykašlala se na to.
Áh, měli jste slyšet to ohromné "Fůůůj", které z ní vypadlo, když se na obrazovce objevili Michael s Benem, jak si užívají. Vyslechla jsem si pak dalších pár poznámek typu "Já ty gaye nechápu" a "Vždyť je to divný". 
Nakonec jsem to nevydržela a musela se prostě zeptat, proč ji gayové tak vadí, když proti lesbičkám nic nemá nebo to nedává alespoň nikterak najevo. 
Dostala jsem docela zajímavou odpověď a to : "Nevim, možná proto, že jedna z nich většinou vypadá jako kluk." 
To mě docela rozesmálo vezmu-li v potaz fakt, že nějakou dobu zpátky, asi když byla v mém věku, měla dost blízko k jedné slečně, která se vydávala, a dosud vydává, za kluka. 
Možná proto maminka tolik zbožňuje jejího přítele - není to holka. Ale hlavně, že gayové jsou divní. 
And here goes the cynicism again.

Sometimes your family can fucking suprise you. Well, mine does that all the time.

14th February 2011
Ms. Calm Liar

 


Comments

1 r e b e c c a r e b e c c a | Web | 15. february 2011 at 21:59 | React

Yep, taky nějak nechápu co všichni s tím Valentýnem mají. Naprosto zbytečná věc! :D Hele bratr u mě na QAF ještě nepřišel i přestože je u mě v pokoji dost často čučí na bednu :D docela by mě zajímalo co by z něj vypadlo při pohledu na ty kluky :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama