"Your face...taste A W E S O M E "

23. february 2011 at 18:44 | Rouge |  Diary
Hrozně jsem se těšila na nový díl Glee, až jsem to nemohla vydržet a pustila si ho s anglickými titulky. Další epizoda, u které jsem se hrozně smála. Napřed mě naprosto dostalo, když Kurt říkal Finnovi, že nepije, protože se chce zalíbit Blainovi - záběr na naprosto opilého tancujícího Blaina - "Well, he doesn't seem to concern."
Potom samozřejmě opilá Rachel. "It taste like pink! IT TASTE LIKE PINK!"
O flašce se ani vyjadřovat nebudu, ale ode dneška shippuju Blaina a Rachel :D I když jí na konci řekl, že je tedy opravdu gay. Což mě taky hrozně rozesmálo. "Huh...Yeah. I'm gay."
Ovšem nejlepší bylo, když Kurtův táta přišel do jeho pokoje a našel tam spícího Blaina :D A pak ten rozhovor, který kvůli tomu vedli s Kurtem.
Mimochodem, ten jejich duet Blaina a Rachel byl geniální. Jen mi štve, že vystřihli tu scénu z proma, kdy Blaine upadne a směje se jak pako.
Taky Will se hezky vybarvil :D S Bieste mu to slušelo. Hlavně bylo hrozně hezký, jak každému na konci dal svoje telefoní číslo, aby mu zavolali, kdykoli by se nechali zlákat alkoholem a potřebovali by odvoz.
Pro mě prostě skvělý díl.
"Huh. Yeah, I'm gay. 100% gay."
Mimochodem, dnes jsem byla na té soutěži ve psaní všemi deseti, o které jsem se vám předtím zmiňovala. Naštval mě fakt, že jsem tam musela trčet dvě hodiny jen kvůli tomu, abych deset minut psala na počítači.
Každopádně, skončila jsem 11. z dvaceti. Chtěla jsem být poslední :D. Ale jelikož šest lidí vyhodili, protože měli méně než 200 úhozů, tak jsem skoro poslední byla, takže spokojenost :D.
Ale s tim, že ještě půjdu na krajské kolo už tak spokojená nejsem. Karma mě prostě trestá. ZA CO!?
"Everybody drink responsibly"
23rd February 2011
Ms. Jerkos los Nutelos
CO TO - DOPRDELE - UDĚLALI S NASTAVENÍM ČLÁNKŮ!?
 


Comments

1 r e b e c c a r e b e c c a | Web | 24. february 2011 at 17:49 | React

Opilej, tancující Blain byl naprosto úžasnej! :D Fakt jsem se musela smát, a scéna "I'm gay. 100% gay." byla prostě nejlepší :D Navíc mě to docela uklidnilo, protože by se věci dost zkomplikovali, kdyby si nedej bože začal něco s Rachel. Blahopřeju s tím 11. místem :D Heh mě by nikdo na takovou akci nedostal :D

2 Mightess Mightess | Web | 24. february 2011 at 19:48 | React

Já se lekla, že fakt myslíš Kurta, to by byl můj život u konce :-D  Jinak teď jsem četla nějaké spoilery, a s největší pravděpodobností to bude Karofsky, protože to má prý být někdo kdo bude vyhozen ze školy a pak spáchá (asi úspěšnou) sebevraždu ... sakra, jestli to bude on tak budu brečet, už jsem si tak nějak zvykla že jsem skoro jediná kdo Karofskyho trochu chápe ..Jinak gratuluju k tomu 11. místu ;-)

3 Rouge Rouge | Email | Web | 24. february 2011 at 19:51 | React

[2]: Karofsky nééé :( Jako, né, že bych to přála Burtovi :D Ale Karofsky je prostě Karofsky. I když je to zmetek, stejně.

Jinak díky za gratulace :D. Zase tak úžasné to není :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement