Light me up when I'm down.

24. april 2011 at 1:39 | Rouge |  Diary
Ano. Oficiálně jsem se rozhodla s blogem neskoncovat. That's a good thing, right? RIGHT?
Anyway. Jelikož to tu tedy poběží dál, asi bych vám měla nějak nastínit, co se tu tedy bude dít.
Layout je v konečné podobě. S tímhle jsem rozhodně spokojená. Překvapivě nemá nic společného s Darrenem, ačkoli jeho výrok "Whether you're gay, straight, purple, orange, dinosaur, I don't care" jsem sem prostě musela dát, neb se pro mne stal jakýmsi mottem. Ne ne, tentokrát jsem sáhla po Chrisu Colferovi, jehož genialita je neuvěřitelná. A navíc, miluji ten obrázek. Ona je to původně animace a to od této slečny blackbird--fly, ale takhle to myslím splnilo svůj účel perfektně. Jednoduše - I like it and if you don't, who cares? I don't, fuck you.

To by bylo, co se vzhledu týče. A po obsahové stránce?
Huh. Tento blog vždycky tak nějak zaváněl až moc mými neuvěřitelnými řečmi o mém neuvěřitelném životě. A to nemíním nijak měnit. Popravdě, grafice už se tolika nevěnuji, ačkoli před chvílí jsem dala dohromady dva picty právě s Chrisem Colferem, a psaní také nejde tak jako dřív, takže tu ani nic jiného být nemůže. Nějakému spamování obrázky a kopírování článků neholduji. Od toho mám tumblr. A co se kreseb týče, těch se taky dočkáte velice málo.
Možná ještě něco vymyslím, ale teď opravdu dokáži uvažovat pouze nad tím, že zalezu do postele a možná si vyfantazíruji celý nový svět. Zrovna dnes jsem byla v kině. "Zdrojový kód" je opravdu inspirativní film, co se fantazírování týče.

So good night everybody!
A mimochodem, dnes začla šestá řada Doctora Who!
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement