"If you don't go out there and die for SOMETHING, than I will kill you for NOTHING."

18. may 2011 at 21:54 | Rouge |  Diary
So guys. It's been a while...Anyway, I'm here again with some news.
The biggest one is that I've watched Starship (new musical by Team Starkid) and it was TOTALLY FUCKING AWESOME! Like really! I watched it today for the third time.
I mean...

Oni se tak zlepšili. Především Joey Richter neuvěřitelně zapracoval na svém hlase a postavě a odvedl dobrou práci. Lauren Lopez dokázala, že může hrát cokoli a že jí vůbec nedělá problém skákat z jednoho charakteru do úplně jiného. Upřímně, ona se mi na celé Starship líbila asi nejvíc. Pak samozřejmě Joe Walker, který pro změnu nehrál záporáka, ale big-hearted charakter a spolu s Lauren tvořili vážně krásný páreček. Brian Holden je zřejmě má nejnovější crush. Geniální záporák, sexy voice...Hey, Lupin totally CAN sing. A Dylan Saunders - ten hlas! Zatraceně. Jestli neskončí na Brodwayi, někoho zapíchnu.

image

É, kdo je tam dále? Samozřejmě, Joe Moses. Joe vypadá bez té Snapovské paruky hrozně zvláštně, ale *thumbs up*. To jeho whooooooah! nepustím pěkně dlouho z hlavy. Ačkoli si pořád nedokáži zapamatovat jméno jeho postavy...Ehm. Pak Julia Albain, která mi nikdy jako Crabb nesedla, ale tady dostala o dost větší roli a šanci se taky ukázat. Ačkoli mně zase až tolik neoslovila, vedla si dobře. No a samozřejmě dvě známé firmy a to Nick Lang a Jim Pavolo. Nick mě úplně odrovnal. Když se objevil na scéně, zůstala jsem zírat s otevřenou pusou a možná i nějaká ta slina ukápla...A jeho schopnost měnit hlas je prostě neuvěřitelná. A Jim? Zatraceně, on měl nejmíň replik, v podstatě vůbec nebyl vidět a byl snad nejvtipnější ze všech. Jo a také Jaime Lyn Beatty, která mě konečně přesvědčila, že vážně zpívat umí. A ty její výrazy...GOSH.

A pak tu jsou samozřejmě nové tváře - Brant Cox, Denise Donovan a Meredith Stepien. Brant jako Roach byl poměrně v pořádku, řekla bych...Zpívat rozhodně umí, ale pořád jaksi nedokáži přenést přes srdce, že raději neobsadili nějaké staré Starkids. Jsem hrozná, já vím. Denise mi moc nesedla. Hrozně přehrávala. Ano, vím, že tam to byl účel, ale někdy to prostě bylo přehrávané až moc. A že by zpívala nějak super, to mi taky moc nepřišlo. Vlastně bych tam spíše ní obsadila Bonnie. Sice vím, že má svou práci a se Starkids už nespolupracuje, ale stejně...Jediná Meredith se mi docela líbila. A s Dylanem byli skvělí!

image

Taky nutno podotknout, že Darren se s hudbou vážně překonal. Písničky už mám v mobilu a poslední dva dny díky nim přežívám školu. Status Quo, Kick it up a notch + reprise, The way I do, Get Back up..to, že už jsem se stihla naučit texty, myslím mluví za všechno. Jen je škoda, že Lauren víc nezpívala, ale Dylan s Broldenem to myslím dostatečně vynahradili.
A taky nesmím zapomenout pochválit Nicka, protože jestli se nepletu a vážně měl co dočinění se všemi těmi kulisami a loutkami apod. - zatraceně, ten chlap musí být geniální!
A vůbec pochválit všechny za skvělou práci a hlavně za skvělý příběh!

Co na to říct? Prostě teď chvíli budu Starship posedlá. Titulky sice ještě nejsou, ale myslím si, že se na to bez titulků koukat dá. O co jde pochopíte tak jako tak a valné většině jsem, klidně aj na podruhé, rozumněla. I když s titulky to bude nejlepší. Ačkoli nevím, kdy se jich dočkáme...

Oh a taky se chystám dělat 30 denní Starkid challenge. SO. BUG OFF!

 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama